Golden Tour | Travel Agency | Fafa Premium Hotel

Fafa Premium Hotel - Golem

Fafa Premium Hotel е позициониран во областа Лонг Бич - Голем, отворен во јуни 2016 година. Еден од најубавите хотели во регионот на Драч, кој се наоѓа во близина на Јадранското Море, со своја приватна плажа нуди привилегирани можности за оние кои сакаат да доживеат уникатен одмор и уживаат во природата природата.

Типови на соби: Двокреветни (2 возрасни / 2 возрасни + дете) и Трокреветни (3 возрасни / 3 возрасни + дете / 2 возрасни + 2 деца)

Цените се изразени во евра по ноќевање/лице полн пансион.

Еднокреветна соба - доплата од 70%.       

Прво дете до 5.99 - бесплатно сместување

Прво дете 6-11.99 - 50% попуст

Второ дете до 1.99 - бесплатно сместување

Второ дете 2-11.99 - 50% попуст

Во цените се вклучени сите такси, појадок, ручек, вечера, 1 пијалок за време на оброците (вино, пиво, сок, кафе, чај или вода), лежалки и чадори, паркинг и WiFi.

 

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018 by Golden Tour. All rights reserved.