top of page

ELEGANT LUX

Попусти за рани резервации :

15 % Попуст за резервации направени до 30.09.2019 и платени 100% до 05.10.2019     

10 % Попуст за резервации направени до 10.11.2019 и платени 100% до 15.11.2019  

Дополнителни попусти:

5=4, 6=5, 7=6 за период на престој 04.01.2020 до 22.01.2020 и 07.03.2020 до 31.03.2020.

* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 45.00 € за возрасен и 30.00 € за дете од 2 до 11,99 год. 


Доплата (НЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера - 35.00 € за возрасен и 20.00 € за дете од 2 до 11,99 год. 

Максимум капацитет:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете
Еднокреветна соба - 1 возрасен
Junior Suite - 2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни
Апартман - 2 
возрасни + 2 деца или 3 возрасни

Намалувања:
Дете до 4,99 години - бесплатно

Дете до 4,99 години со 1 возрасен по цена за еднокреветна соба

Деца 5 - 11,99 години на дополнителен или регуларно легло - 50% попуст

Возрасен на дополнително легло - 15% попуст


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page