top of page

HOTEL DVA BISERA

Малиот и интимен објект се состои од две одделни вили со одличен поглед на Охридското езеро сместени практично на самиот брег. Два Бисера е идеално место за вашиот одмор, за сите кои сакаат мирни плажи и долги прошетки. Има доволно активности за оние кои сакаат активен одмор и забава. Во близина има дискотеки, кафе-барови и спортски терени.

Цените се изразени во евра по соба/ноќевање со вклучен појадок.

За деца до 6 години престојот е бесплатен, деца од 7 до 12 години - 30% попуст.

      Доплата за оброк – 9 евра по лице по оброк.

Цените се со вклучен ДДВ и туристичка такса.

А223 е засебна дневна соба и спална со купатило со помала квадратура,
А117/225 се исто со дневна и спална соба со купатило и со поглед и поголема квадратура.
А220 е голем комотен апартман со две засебни спални соби со две купатила и дневна соба со мини кујна.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page