top of page

BELVEDERE HOLIDAY CLUB

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ):


15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2023 и платени 100% до 10.11.2023
10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2023 и платени 100% до 10.12.2023

*Раната резервација важи и за доплатите за ручек и новогодишна вечера!

Дополнителни попусти:

6=7; 9=10; 12=14 ноќевања, за период на престој 15.12.2023 - 25.12.2023 , 11.03.2024 - 01.04.2024 и 03.01.2024 - 10.03.2024

* Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра како што е наведено во табелата (по соба).

Плаќањето е исклучиво во денари, по курс 1еур=61,8 мкд!


Во цените е вклучено:
1 ноќевање по соба полупансион,
Користење на базен, финска сауна, парна бања, турска бања, џакузи, фитнес, ски гардеробер
Бесплатен трансфер од хотелот до ски терените (прва најблиска станица)
Бесплатен паркинг

Вклучена туристичка такса

Доплати:

Ручек - 13,00 € по возрасен на ден и 9,00 € по дете /6-11,99/ на ден, деца до 5,99 години - бесплатно;

Доплата за новогодишна вечера /не е задолжително/: 90,00 евра за возрасен и 50,00 евра по дете /6 - 11,99/, деца под 5,99 години - бесплатно

Попусти:

Деца до 5.99 години бесплатно

Максимум капацитет:
Апартман со 1 спална соба - 2 возрасни + 2 деца 
Апартман со 2 спални соби - 4 возрасни + 2 деца 

КОНТАКТ

Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел

1000 Скопје, Македонија

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

M. +389 72 220 528

M. +389 72 311 222

info@goldentour.com.mk

events@goldentour.com.mk

bottom of page