top of page

HOTEL AURA

Сместен на самиот брег на Охридското езеро, во непосредна близина на Охрид, со впечатлива глетка на езерската шир која плени, поранешниот хотел „Бетон“, кој сега се ребрендира во хотел „Аура“ нуди можност за креирање незаборавни спомени. Со своите 74 високо-модерно опремени соби и апартмани, со врвната услуга и специјалитети, со сопствената плажа со бар, летна тераса со магичен поглед, Аура не остава ниеден гостин да си замине рамнодушен, крунисувајќи ја целата приказна со прекрасни сеќавања кои будат постојана желба за уште едно несекојдневно искуство покрај Охридското Езеро.

Цените се по лице за 1 ноќевање. 

 • Деца до 4,99 години e бесплатно само за услуга ноќевање со доручек

• Деца од 5 до 12 години со доплата 50%

• Трето лице во соба (дополнителен лежај) - 30% попуст од цената за ноќевање со појадок

• Еднокреветна соба + 30%

• Дополнителен оброк за возрасни: 430 ден

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page