top of page

ВИЛА ВРАХОС - Врахос

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, клима (со доплата од 5еур на ден на лице место), сопствен тоалет и тераса.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И 50% УПЛАТЕНИ ДО 31.03.2021

На ПРОМО цените не следува попуст, ниту попуст за два последователни термина, првите три и последните два термина се промо цени.

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос

·                     Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

·                     Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 50€ по лице

·                     Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице

·                     Кавадарци (БП Макпетрол) – 45еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

·                     Битола -Автобуска станица Транскоп – на перон-40€ по лице

·                     Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола - 45€

·                     Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

·                     Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

 

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

-Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети)
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

Цените се дадени во евра. Плаќање исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

КОНТАКТ

ул. Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел во Дебар Маало
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528 | +389 72 311 222 | +389 72 220 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page