top of page

ВИЛА ИРИНИ - Врахос

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…
Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица.
Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон.
Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите на Јк Травел.

Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање, со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

10% попуст за направени резервации и уплатени до 28.02.2022

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената Е вклучено:
Користење безжичен интернет

Во цената НЕ Е вклучено:
Автобуски превоз
Патничко осигурување
Користење клима уред 4€ на ден
Туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Попуст за превоз по лице:
Дете од 2-11,99год  10 € од редовната цена од/до Скопје
Дете од 2-11,99год   15 € од редовната цена од/до Битола и Прилеп
Дете до 1,99год – бесплатно и не користат седиште
Возрасно лице над 63год 10 € попуст

Информации, услови, попусти
На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст
Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време)
Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот..
За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената

Во цената не е вклучен превоз.Повратен превоз до Врахос чини:

 

Информации; со цени, време на поаѓање, град, места на поаѓање до/од Јонски брег секој ВТОРНИК:

Цена по ЛИЦЕ за ПРЕВОЗ за Јонски брег

01:00          Скопје         Дрводекор – трансфер50 €

01:45          Велес         Бензинска пумпа, мотел Македонија – трансфер50 €

00:45          Штип         Паркинг пред пошта – трансфер до Велес60 €

02:30      Кавадарци         Бензинска пумпа Макпетрол, Дреново – трансфер50 €

03:20        Прилеп         Бензинска пумпа Лук Оил – трансфер50 €

04:00        Битола         Автобуска станица Транскоп – на перон50 €

03.15        Ресен         Спроти автобуска станица – трансфер55 €

02:30       Охрид         Бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола – трансфер55 €

02.15      Струга         Хотел Дрим – трансфер до Битола55 €

02:45      Кичево         Бензинска пумпа Пуцко Петрол – трансфер60 €

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

Деца од 2 до 11,99 години: попуст -10 € од редовната цена (и од кој град поаѓа )
Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

 

Важат Општите услови на СКТМ и ТА Голден Тур ( прочитај ги тука )

Цените се дадени во евра. Плаќање исклучиво во денари, по курс 1 евро = 61,8 денари.

КОНТАКТ

ул. Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел во Дебар Маало
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528 | +389 72 311 222 | +389 72 220 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page