1/9

SUNRISE PARK & SPA COMPLEX

Попусти за рани резервации:

20 % Попуст за резервации направени до 30.09.2020 и платени 100% до 05.10.2020 
15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2020 и платени 100% до 10.11.2020
10 % Попуст за резервации направени до 10.12.2020 и платени 100% до 15.12.2020 

Дополнителни попусти:

6=7 за период на престој 03.01.2020 - 20.02.2021
6=7, 5=6 за период на престој 23.12.2020 - 29.12.2020 и 21.02.2021 - 13.03.2021
6=7, 5=6, 4=5 за период на престој 01.12.2020 - 22.12.2020 и 14.03.2021 - 31.03.2021

* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра, по лице за ноќевање со појадок.

Доплата за НВ преку ВВ или BB Gold (Возрасен/дете 06-11.99 по лице на ноќ) 8€ / 4€

Во цената е вклучено:

Користење на базен, сауна, парна бања, фитнес

Минибар на денот на пристигање (минерална вода, кафе, чај)

WiFi интернет

Туристичка такса и ДДВ

GOLD пакетот вклучува: соба со поглед кон планина, сеф, внатрешен паркинг, минибар во тек на целиот престој, вино и овошје на денот на пристигнување, трансфер до гондолата вон распоред, 15% попуст во лоби барот, ресторанот и спа центарот

Намалувања:

Дете до 5.99 години на дополнително легло со 2 возрасни - бесплатно

Прво дете од 6-11.99 години на дополнително легло - 50% попуст

Второ дете до 11.99 години на дополнително легло - бесплатно

Дете од 6-11.99 години на редовно легло - 20% попуст

Празно легло - плаќа 80% од редовната цена (пример во Two Bedroom APP за 3 + 0 лица)

Студио за 1 лице - 20% попуст од редовната цена

Дете до 5.99 години со 1 возрасен - плаќа како за Студио за 1 лице

Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2021 by Golden Tour. All rights reserved.