top of page

ВИЛА САВАШ - Врахос

Вила Саваш се наоѓа на 40 м плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за љубителите на мирен одмор.

Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби , една дневна и кујна. Двете спални соби имаат француски лежај, во третата спална соба има два одвоени кревети. Вилата има тераса со поглед на море и сопствен паркинг.

 

Цените се изразени за НАЕМ НА ВИЛА за 7 ноќевања.

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 10.06.2021

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 

·                     Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

·                     Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

·                     Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 

·                     Битола -Автобуска станица Транскоп – на перон-40€ по лице

·                     Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола - 45€

·                     Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

·                     Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

 

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола Прилеп и 10еур од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

-Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* Уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* Попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

Цените се дадени во евра. Плаќање исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page