1/10

ST. IVAN RILSKI

Попусти за рани резервации /валидно само за резервации со мин.престој од 5 ноки:

20 % Попуст за резервации направени до 30.09.2020 и платени 100% до 10.10.2020
15 % Попуст за резервации направени до 30.09.2020 и платени 100% до 10.10.2020
15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2020 и платени 100% до 10.11.2020
10 % Попуст за резервации направени до 15.11.2020 и платени 100% до 20.11.2020

Дополнителни попусти:

За престој од 10.01-31.03.2021 (6=7; 9=10; 12=14) ноќевања 

Цените се изразени во евра.


Во цените е вклучено:
1 ноќевање по лице со појадок/ или само ноќевање (како е наведено)
Бесплатно користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, превоз до ски лифтот
Гаража – 5 еур на ден, Миленичиња-5евра на ден само во Анекс и со претходна потврда од хотелот
Бесплатен трансфер од хотелот до ски терените
Бесплатен паркинг

НАПОМЕНА: Заради Covid 19 во период од 21.12-31.03. нема да има сместување во главната зграда на база Ноќевање со појадок и Полупансион;
Нема да работи СПА центарот во главната зграда: базен, сауна, парна бања, релакс зоната како и рестораните, баровите и детските игротеки.
Возможно е Само Сместување во анекс зградата со вклучена сауна, парна бања, релакс зона и детска игротека.
Нема Превоз до ски лифтот.


ЗАДОЛЖИТЕЛНО! Во цената не е вклучено туристичка такса 1 € по лице на ноќ!

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2021 by Golden Tour. All rights reserved.