top of page

Hotel Olive 4* - Vlorë

Сместен долж крајбрежјето на Валона, Хотелот Олив се наоѓа на 500м од плажа и 200м од центарот на пристаништето. Со внимателно одбрана локација, модерен дизајн, изобилство од содржини и квалификуван персонал, го прави хотелот дестинација за која сте сонувале.

                Хотелот Олив располага со пространи соби кои нудат професионален и уникатен дизајн со максимална удобност.  Собите располагаат со мини бар, ТВ и WiFi, клима уред и тераса.

 Цените се изразени во евра по лице, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД. 

 

Дополнителни услуги:

24-часовна рецепција

Собна послуга

Континентален и вегетаријански појадок

Бистро бар

За деца под 4 години бесплатно

За деца од 4-12 години се плаќа 50% од сумата за возрасен

Бесплатен паркинг

Во цената не е вклучено:

Задолжително патничко осигурување.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page