top of page

Hotel Iliria 4* - Sarandë

Импресивен хотел на само неколку чекори од морето и пристаништето Саранда, кое го поврзува градот со грчкиот остров Крф. Хотелот е идеален за посетители кои бараат шармантна комбинација на спокој и удобност. Хотелските соби се во модерен стил, климатизирани и опремени со ТВ, фрижидер и интернет. Покрај тоа, тие ви нудат можност да уживате во непроценливиот поглед на Јонското Море. Сместен на самиот брег, хотелот располага со ресторан, бар и градина.

Цените се изразени во евра по соба/ ноќевање со вклучен појадок

 

Вклучено во цената:

Ноќевање со појадок

Приватен паркинг

WiFi

 

Во цената не е вклучено:

Задолжително патничко осигурување

 

Можност за доплата:

Доплата за оброк 10 €

 

Политика за деца:

За деца од 0-5,99 год - бесплатно

За деца од 6-12,99 год се плаќа 10 € за дополнителен кревет

 

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page