top of page

PAMPOROVO

Попусти за рани резервации :

25 % Попуст за резервации направени до 30.09.2019 и платени 100% до 10.10.2019     

20 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 10.11.2019  

10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2019 и платени 100% до 10.12.2019  

Дополнителни попусти:

7=6 за период на престој до 19.12.2019 и после 23.02.2020

* Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра.

Максимум капацитет:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете

Студио - 2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни
Апартман со 1 спална - 2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни + 1 дете

Намалувања:
Дете до 3,99 години - бесплатно

Прво дете 0 - 11,99 години на дополнително легло со 2 возрасни - бесплатно

Второ дете 4 - 11,99 години на дополнително легло со 2 возрасни - 50% попуст

Возрасен на дополнително легло - 20% попуст


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page