1/11

FESTA WINTER PALACE

Попусти за рани резервации :

15 % Попуст за резервации направени до 15.10.2019 и платени 100% до 10.11.2019     

10 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 10.11.2019  

Дополнителни попусти:

7=6 за период на престој 01.12.2019 - 20.12.2019 и 08.01.2020 - 15.02.2020 и 05.03.2020 - 09.04.2020

* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 80.00 € за возрасен и 40.00 € за дете од 3 до 12,99 год. 


Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера - 35.00 € за возрасен и 15.00 € за дете од 3 до 12,99 год. 

Максимум капацитет:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете
Еднокреветна соба - 1 возрасен
Junior Suite - 2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни
Апартман - 2 
возрасни + 2 деца или 3 возрасни

Намалувања:
Деца до 2,99 години - бесплатно
Прво дете 3 - 12.99 години на дополнително легло - бесплатно
Второ дете 3 - 12.99 години на дополнително легло во студио/апартман со 2 возрасни - 50% попуст
Возрасен на дополнително легло - 30% попуст


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2020 by Golden Tour. All rights reserved.