top of page

 Fafa Premium Resort 4* - Durres

Еден од најубавите хотели во регионот на Драч, сместен во близина на Јадранско Море, кој со својата приватна плажа ги нуди сите можности за оние кои сакаат да доживеат уникатен одмор со сите бои и убавини на природата.

Хотелот располага со главен ресторан каде се служи традиционална и европска кујна, 2 отворени базени со бар за возрасни и деца, мини клуб за деца, изгралиште и приватен паркинг.
Луксузните соби во елегантен стил и неутрални бои имаат поглед на море или шума и се комплетно опремени.

Цените се дадени по лице/ за ноќевање/ all inclusive

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

 

Тип на соба:

Двокреветна соба 2 ADL/ 2ADL+1CHI

Трокреветна соба 3 ADL/ 3ADL+1CHI/ 2ADL+2CHI

 

Вклучено во цената:

Туристичка такса

Доручек, ручек и вечера

Локални алкохолни и безалкохолни појалоци од 10:00 до 22:00 часот

Фитнес

Лежалки со чадор

Приватен паркинг

WiFi

 

Попуст и доплати

За еднокреветна соба +70% од стандардната цена

Прво дете 0-5,99 год. гратис

Прво дете 6- 11,99 год. плаќа 50% од цената за возрасен

Второ дете 0-1,99 год гратис

Второ дете 2-11,99 год. плаќа 50% од цената за возрасен

 

Во цената не е вклучено:

Задолжително патничко осигурување
 

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page