1/7

ELA

Попусти за рани резервации :

10 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 10.11.2019     

Цените се изразени во евра.

Доплата (НЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 91.00 € за возрасен и 48.00 € за дете од  4 до 11,99 год. бебе 00-03,99 - без услуга. 


Доплата (НЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера - 52.00 € за возрасен и 28.50 € за дете од  4 до 11,99 год. бебе 00-03,99 - без услуга. 


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk