1/10

ВИЛА IONIAN VIEW - Врахос

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90метри одалеченост од плажа, вилата нуди прекрасен поглед на Јонското море.Располага со трокреветни студиа (еден дупли и еден единечен кревет) и Апартман со една спална (еден дупли кревет, еден единечен и една софа) , лоцирани на последниот спрат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење, тераса со поглед на море, клима со доплата на лице место од 5еур на ден.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

На Промо цените не следува попуст и не се комбинира, не следува попуст за 2 последователни термини, првите три и последните два термина се Промо цени.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.03.2021

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос

·                     Скопје (Дрводекор) –45€по лице

·                     Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 50€ по лице

·                     Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)–45€ по лице

·                     Кавадарци – (БП Македонија – Дреново) – 45еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

·                     Битола -Автобуска станица Транскоп – на перон-40€ по лице

·                     Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола - 45€

·                     Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

·                     Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

 

-Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

-Деца до 1,99 години бесплатно

-Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* а уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

Цените се дадени во евра. Плаќање исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2021 by Golden Tour. All rights reserved.