Чартер лет

106271985_3098945573553911_5403197913371

МАКЕДОНИЈА

| Hotel Aqualina |

 Опкружен со пространство на бистра езерска вода и бескрајна зелена шума, хотелот е дизајниран да го направи вашиот престој навистина незаборавен.

од 26€ | ноќевање со појадок

Сопствен превоз

Чартер лет

0-02-04-c527cba114b0365e5f098396b002775a

АЛБАНИЈА

| Grand Blue Fafa Resort |Импресивен хотел со неверојатна архитектура кој нуди врвно гостопримство и обезбедува широк спектар на услуги и удобности за приватни и деловни потреби.

од 50€ по лице | all inclusive 

Сопствен превоз

Чартер лет

250910361.jpg

ХУРГАДА

| MERAKI Beach Resort 4*(Ad only)|

Хотелот се наоѓа во стариот дел на Хургада на 500м од центарот и 13км од аеродромот.Хотелот има сопствена песочна плажа, која е една од најубавите во Хургада.

од 560€ по лице | 6 all inclusive

Чартер лет

Чартер лет

0-02-04-dc9bff515eb2ec394e93c4c4ac96a712

ГРЦИЈА

| Miraggio Thermal & Spa Resort | Најинспиративната и најлуксузната дестинација на Халкидики која со песочните плажи и лазурното море ги надминува сите очекувања и обезбедува сè што би посакале.

Побарајте понуда во пребарувачот

Сопствен превоз

Чартер лет

hotel izgrev and spa.jpg

МАКЕДОНИЈА

| Hotel Izgrev & Spa |

Хотелот Изгрев има неверојатен поглед кон езеро и планина, разновидно и смирувачко опкружување што го дефинира значењето на вистински одмор.

од 25€ | ноќевање со појадок

Сопствен превоз

Чартер лет

viber_image_2021-04-08_14-17-16.jpg

ТУРЦИЈА

| Miracle Resort Hotel | 

Хотелот Miracle Resort нуди комфор, забава и уживање на сите оние кои сакаат да доживеат уникатен одмор со сите бои и можности на природата.

од 599€ по лице | ultra all inclusive

Чартер лет

НАШАТА ВИЗИЈА

Untitled.png

Golden Tour како динамична компанија за патувачки менаџмент, се стреми кон остварување на главните цели и тоа пред се квалитетна услуга, професионална одговорност, идејни решенија со најсоодветни опции при патувањето, како во земјава така и во странство.

Наша примарна цел е минимизирање на трошоците на клиентите при патувањето, како и навремени и точни информации. Со нашето долгогодишно искуство, посветеност, постојаност и истрајност во работата, клиентите добиваат квалитет кој резултира со можност за остварување пред се одлична организација при патувањата и економска исплатливост. Со нас добивате тим што е секогаш на располагање да одговори на барањата соодветно и навремено.

Golden Tour поседува А Лиценца за вршење на комплетна туристичка дејност издадена од Министерство за Економија на Р.М.

Golden Tour е член на Стопанска Комора за Туризам на Македонија (СКТМ).

УСЛУГИ

АВИОНСКИ БИЛЕТИ

Располагаме со систем за резервации и издавање на авиобилети - Amadeus, соодветен за индивидуални и групни патувања од сите авиокомпании кои се достапни.

ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ

Располагаме со хотелски резервациски системи, при што нудиме хотелско сместување насекаде во светот со значајно пониски цени од објавените на рецепција, за индивидуални и за групни патувања. Нудиме и опција за плаќање на рецепција во одредени хотели низ Македонија и странство.

ОРГАНИЗАЦИЈА НА НАСТАНИ

Комплетна организација на состаноци, семинари, конференции, конгреси и тим билдинг активности. Целосна поддршка и консултација за максимални резултати.

ВОЗНИ КАРТИ

Обезбедуваме возни билети со поволни цени од сите главни железнички оператори и поврзуваме најголем број Европски градови.

РЕНТ А КАР И ТРАНСФЕРИ

Располагаме со соодветни резервациски системи за рент а кар како и за трансфери во земјата и странство. На тој начин добивате квалитетна и навремена услуга со одличен избор.

АРАНЖМАНИ

Комплетно планирање и организирање на вашиот годишен одмор. Летување, зимување или продолжен викенд, тука сме да ви ја понудиме најсоодветната опција.

ИНДИВИДУАЛНИ ПАТУВАЊА

Посебно креирани аранжмани согласно вашите потреби за патување низ цел свет по најповолни цени.

ВАУЧЕРИ ЗА ПАТУВАЊA

Сакате да изненадите некого или да ги наградите вашите вработени? Подарете вредносен ваучер, посебно креиран согласно вашите потреби, од било кој износ за користење на некоја од нашите услуги.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје, Македонија

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk