top of page

Buta Golem Luxury Apartments 

Buta Golem Luxury Apartments се лоцирани во областа Пишат е Бута Голем, на 20м од плажа. Луксузните апартмани се опремени со една спална соба, една дневна соба, добро опремена кујна со трпезарија, приватна бања и балкон. Сите соби се климатизирани, располагаат со ТВ и WiFi.

Цена : 30€

  • Цената се однесува за наем на апартман по ноќевање

  • Можност за сместување: 4+1 лица

  • Апартманот е 60 м2

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page