1/13

BOROVETS HILLS

Попусти за рани резервации :

5 % Попуст за резервации направени до 30.11.2021 и платени 100% до 10.12.2021

Дополнителни попусти:

6=7 за период на престој 17.01.2022 до 06.02.2022 и 07.03.2022 до 30.04.2022.

* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра, ноќевање со вклучен појадок и вечера.

Бесплатно користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања и фитнес.

Бесплатен интернет и паркинг во хотелот.

Цените се со вклучена туристичка такса и ДДВ.

Максимум капацитет:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете
Еднокреветна соба - 1 возрасен
Студио - 2 возрасни + 2 деца
Апартман за 2 лица - 2 
возрасни + 2 деца

Апартман за 4 лица - минимум 4 возрасни, максимум 4 возрасни + 2 деца

Намалувања во Двокреветна соба:
1 возрасен + 1 дете до 3,99 години - се наплаќа како за еднокреветна соба

1 возрасен + 1 дете 4 - 11.99 години - детето има 40% попуст

1 возрасен + 2 деца 4 - 11.99 години - првото дете има 40% попуст, второто 60% попуст

2 возрасни + 1 дете 4 - 11.99 години - детето има 60% попуст

Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

Намалувања во Студио, Апартман со една спална, Апартман со две спални:

Деца на редовно легло - нема попуст

Прво и второ дете од 4 - 11.99 години на дополнително легло - 60% попуст

Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk