top of page

BOROVETS GARDENS

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ)

10 % Попуст за резервации направени до 15.10.2019 и платени 100% до  20.10.2019

допол.попуст /валидно само за престој со check-in & check-out во ниска сезона/:
валидно за резервации направени после 16.10.2019

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12  

за период на престој 01.12.-25.12, 05.03-31.03 (check-in & check-out).


* Попустите меѓусебно не се комбинираат !!!

Цените се изразени во евра.


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page