top of page

ВИЛА АНА МАРИЈА I & II - Врасна

Ана Марија 1: Вилата се наоѓа на 1мин. од плажа, прв ред покрај шеталиштето. Располага со убаво уредени двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија на прв спрат. Сите студија се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (дополнително се наплатува), тераса.
Ана Марија 2: Вилата е на првата линија во Врасна лепенка на куќата Вила Ана Марија 1, на само 2мин. од море и 5мин. од центарот. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија кои се комплетно опремени со кујна, тоалет, тв и клима (дополнително се наплатува).

***************************************************

III и IV лице бесплатно сместување

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА ЕДНО НОЌЕВАЊЕ

ОПШТИ УСЛОВИ

• За ова патување потребен е валиден биометриски пасош (минимум важност 90 дена од денот на враќање во државата).

• За резервација е задолжителна авансна уплата од најмалку 30% од вкупниот износ, а целосна доплата најкасно 7 дена пред патување.

•  Во собите е дозволено сместување лица согласно со бројот на легла, односно само лицата кои се наведени на ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување повеќе лица од дозволеното, агенцијата или партнерот на истата има право да одбие сместување на лицата или да побара одреден финансиски надомест.

•  За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости, сите настанати штети за време на престојот се на товар на патниците. За секој кревет има по еден сет постелнина.

•  Сопствениците на вилите имаат право да побараат одреден паричен надомест за причинетата штета. При сместување ЗАДОЛЖИТЕЛНА проверка на состојбата на собите!

• Туристичка такса 0.5 – 1 евро (се плаќа во вилата)

• Цените се дадени по соба во евра, плаќањето е во денари  (1 € =61.8 ден).

• Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 по локално време, а се напуштаат последниот ден во 09:00 по локално време!

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page