top of page

ALL SEASONS CLUB HOTEL

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ):

20% Попуст за резервации направени до 15.10.2020 и платени 100% до 25.10.2020

15 % Попуст за резервации направени до 15.11.2020 и платени 100% до 25.11.2020

10 % Попуст за резервации направени до 10.12.2020 и платени 100% до 20.12.2020   

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за цела сезона.

Попустот може да се комбинира со early booking.

Цените се изразени во евра

Вечера - 8€ за возрасен/ден и 4.5€ за дете/ден до 11.99г. 
Ручек и вечера - 14€ euro за возрасен/ден и 8€ euro за дете/ден до 11.99г. 


​Цената вклучува:
1 ноќевање со појадок по соба
Бесплатно користење на базен, сауна, парна бања, ски гардеробер
Бесплатен трансфер од хотелот до најблиските ски терените
Бесплатен паркинг

Максимум капацитет:
Еднокреветна соба - 1 возрасен
Двокреветна соба - 2 возрасни
Студио - 2+1
Апартман со една спална соба - 2 возрасни + 2 деца
Апартман со две спални соби - 4 возрасни + 2 деца


Намалувања:
Дете до 1,99 години - бесплатно
Дете 2 - 11,99 години на дополнително легло се доплаќа 11 €

Дете 2 - 11,99 години на регуларно легло плаќа 75% од редовната цената 
 

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден 

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page